Kancelaria Radcy Prawnego Pomoc Prawna

Rozwód, Alimenty Podział Majątku

...

Jeżeli zależy Ci na sprawnym przeprowadzeniu postępowania rozwodowego, zapraszamy do kontaktu. Przed zainicjowaniem sprawy uzyskasz informacje o Twojej sytuacji prawnej po rozwodzie oraz o możliwych rozwiązaniach prawnych w sprawie rozwodu z orzekaniem o winie, bez orzekania o winie, alimentach, uregulowania opieki nad dziećmi i kontaktów z nimi.
Przeprowadzimy na Twoje zlecenie sprawę podziału majątku.
Zapewniamy profesjonalną pomoc i zastąpimy Cię przed sądem, zarówno w sytuacji, gdy chcesz dochodzić należnych Ci alimentów, jak i w sytuacji, gdy chcesz bronić się przed nadmiernymi żądaniami w tym zakresie.

Prawo Pracy, Mobbing Nadgodziny,Przywrócenie Do Pracy

...

Zwykle trudną decyzją dla pracownika jest wytoczenie sprawy sądowej przeciwko pracodawcy, czy to w sytuacji nie wypłacania wynagrodzenia należnego za nadgodziny, mobbingu, czy też naruszenie przez pracodawcę innych przepisów prawa pracy. Pomagamy w przeprowadzeniu postępowania sądowego także w tych sytuacjach.

Sprawy Rentowe ZUS

...

Jeżeli Zakład Ubezpieczeń Społecznych nie uznaje Cię za osobę całkowicie lub częściowo niezdolną od pracy wbrew sytuacji faktycznej, zasadne jest wykorzystanie trybu odwoławczego przed Komisją Lekarską ZUS, a w przypadku dalszego niesatysfakcjonującego rezultatu - dochodzenie swoich praw przed Sądem. Zapraszamy do współpracy.